APARTMÁN A2 FILIPOVICE

Všeobecné obchodní podmínky

1. Poskytovatel ubytování:

Lenka Orlová, Robert Orel
Albrechtická 2416/208
Krnov 794 01
info@filipoviceapartman.cz


2. Rezervace, platba

Rezervace se provádí na stránkách www.filipoviceapartman.cz. Po rezervaci obdrží objednatel e-mail s informacemi o platbě. Platba musí být provedena pod uvedeným variabilním symbolem do 3 dnů od přijetí e-mailu. Hradí se vždy 100% ceny pobytu. Po obdržení platby je rezervace potvrzena e-mailem. Smluvní vztah mezi poskytovatelem a objednatelem vzniká zaplacením pobytu. V případě nezaplacení platby 3 dnů je rezervace zrušena.


3. Storno podmínky rezervace objednatelem

Storno rezervace lze provést výhradně písemnou formou na e-mail info@filipoviceapartman.cz. Storno rezervace více než 22 dní před zahájením pobytu je vráceno 100 % zaplaceného pobytu. Storno rezervace 21 až 7 dní před zahájením pobytu je účtován storno poplatek ve výši 50% zaplaceného pobytu. Storno rezervace 7 až 0 dní před zahájením pobytu je účtován storno poplatek ve výši 100% pobytu. Vrácení platby provede poskytovatel do 7 dnů od storna rezervace.


4. Storno podmínky rezervace poskytovatelem

Storno rezervace musí poskytovatel provést výhradně písemnou formou na e-mail uvedený v rezervaci objednatelem. Vrácení 100% platby provede poskytovatel do 3 dnů od storna, zrušení rezervace.


5. Vratná kauce

Při nástupu na ubytování objednatel zaplatí v hotovosti vratnou kauci ve výši 2000,- Kč. Kauce slouží jako záloha pro úhradu případných škod na vybavení apartmánu nebo apartmánového domu. Kauce bude při ukončení pobytu a předání apartmánu vrácena v plné výši v případě, že nechybí a není poškozeno žádné zařízení.


6. Závěrečná ustanovení

Zaplacením platby za ubytování stvrzuje objednatel, že souhlasí bez výhrad a plně rozumí uvedeným obchodním podmínkám.